Hizmetlerimiz

TAKAS İMKANI

ACER OTOMOTİV’ de Her marka ve model araca takas imkânı veren geniş model yelpazesiyle aracınızı değerlendirmek için sizlere en cazip seçenekleri sunuyoruz. Uzman satın alma ekibimiz ile aracınızın değerini biliyoruz ve onu gerçek değerinde, takas olarak sizden alıyoruz. Böylece tek noktada hem en uygun aracı alıyor hem de kurumsal güvene dayalı olarak aracınızı değerlendirme imkânı buluyorsunuz.

ARACINIZI NAKİT DEĞERLENDİRME

ACER OTOMOTİV olarak İkinci el aracınızı satarken sizin için en önemli kriterin uygun fiyatta değerlendirme olduğunun farkındayız. Satarken araçlara kattığımız değeri alırken de siz araç sahiplerine yansıtıyoruz. Satın alma Ekibimiz, mümkün olan en uygun fiyatı ve aracınızı değerlendirmek için gerekli piyasa bilgisini sizinle paylaşıp Uygun bulmanız halinde araç bedelini hesabınıza yatırarak ya da elden nakit olarak teslim ettikten sonra gerekli devir işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

KONSİNYE ARAÇ KABULÜ

ACER OTOMOTİV’DE aracınızı (komisyon karşılığı) piyasa değerlerine uygun istediğiniz fiyattan konsinye bırakabilir ve hızlı satış olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

BANKA KREDİ İŞLEMLERİNDE DESTEK

ACER OTOMOTİV’DE her marka ve modeldeki araçlar için bütçenize özel ödeme seçenekleriyle Uzman Acer otomotiv personeli, anlaşmalı bankalardan en uygun kredi seçeneklerini sizinle paylaşıyor ve böylece alacağınız araçla ilgili tüm hizmetlere tek noktadan ulaşma ayrıcalığına kavuşuyorsunuz. Hayalinizdeki araç, vakit kaybetmeden ve sayısız avantajla sizin oluyor.

KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT

ACER OTOMOTİV’DE ödemelerinizi anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla tek çekim ya da 9.ay Taksit imkânından yararlanarak yapabilirisiniz.

KENDİ BÜNYEMİZDE TAKSİTLİ SATIŞ İMKÂNI  

ACER OTOMOTİV olarak siz değerli müşterilerimize yeterli nakit finansman sağlayamadığınız durumlarda kendi bünyemizde taksit imkânı sunarak dilediniz araca sahip olmanıza kolaylık sağlıyoruz.

AYNI GÜN NOTER VE DEVİR İŞLEMLERİ 

ACER OTOMOTİV uzman satış ekibi ile sizlere zaman kaybetmeden aynı gün içinde noter devir işlemlerini tamamlayarak profesyonel bir ayrıcalık tanımaktadır.

KASKO VE SİGORTA POLİÇELERİNDE UYGUN FİYAT VE TAKSİT İMKÂNI  

ACER OTOMOTİV anlaşmalı sigorta şirketleriyle sizlere en uygun fiyat ve taksit imkânları tanımaktadır.

Back to top